ОСТАВКА НА ПРОГНИЛОТО РЪКОВОДСТВО И СОБСТВЕНИК!
#141 Removed user 23.01.2015 21:31
Rattlers
21 Posts

Скудерия ли си какво все още се натискаш и подлизуркваш,та искаш все да затваряш темата?Някъде по-горе бях писал че ще дам на народа да прочете какво ми отговори админчо.Колко кинта ти плаща "негово светейшество" че все завираш дето не ти е работа и кой ти е казал че можеш да триеш постовете на колегите или моите?Ти за кой се мислиш или искаш да ти се заведе дело за нарушение правото на субектите да изразяват друго по- инакво мнение от казионното.Ти се казионер и това не е обида и темата ще стои отворена защото колегите негодуват и ясно се видя кой защитават мафията и двойния стандарт!В заглавието на темата прозира всичко онова което се развихри по-долу.Гледай си кефа и си кютай не ставай за посмешище или ти си на админа друг акаунт с който той дразни честните потребители.
Ето ЗАХО иска да ми даде акаунта си а аз ще изоставя този сегашния който вече и още малко и ще е почти готов за атака,напомпен е както искаше админчо да се случи.Когато админа разреши аз ще попитам кой иска моя и така.СТИГА СИ СЕ НЕРВИЛ.Знам че ти цвърти еди кое си като пръшка и това не е обида!Споко иди там се забавлявай с шуменчо zwan и чардафон.(chuckle)

#142 Removed user 23.01.2015 21:38
Dirt devils
1785 Posts

(rofl) Абе ти полудя ли?Аз те питам дали темата е изчерпена ти ми се нервиш(rofl) Къде съм споменал,че ще заключвам темата или ще трия постове???(rofl) А,ако постовете не са такива,каквито трябва да са без да се замисля ще ги премахна:D Знаеш какво имам в предвид;) Колко ми плаща Админа....не съм платен :) Дали се нервя...Тц не се нервя :D Без нецензурни постове(wait) Колкото до делото чакам;)

#143 Liverpool92 27.01.2015 12:37
Liverpool92
1556 Posts
Since 09.07.2009

Уж до 20тия ден е отворен трансферния пазар, а аз вече продавам 2ма след последния ден. Странна работа:^)

#144 Removed user 27.01.2015 17:21
Daredevils
329 Posts

<blockquote><h3>Liverpool92 написа:</h3>Уж до 20тия ден е отворен трансферния пазар, а аз вече продавам 2ма след
последния ден. Странна работа</blockquote>
Е аз не успях да продам мой футболист който беше в трансферната листа преди ден 21 имаше оферта към футболиста но като се опитах да го продам ми изписа че трансферния прозорец е затворен а същия този ден бяха продадено 8 футболиста и 4 сложени в тр4ансферната листа а бяха минали 21 дена писах до админа но както обикновенно писмо от мъртвец !!!

#145 Liverpool92 27.01.2015 17:35
Liverpool92
1556 Posts
Since 09.07.2009

Бях ги сложил на "купи сега" и като влизам в играта очаквах контузия, ноо гледам Данък върху трансфер... "

#146 КORECOM 2017 06.02.2015 16:43
КORECOM 2017
1548 Posts
Since 16.06.2009

8) И отново да си кажа аз... че възнамерявам най-сериозно да направя моите американци на французи в края на настоящия сезон!

С други думи ще предоставя правомощията над моя отбор на миниджъра на затрития ОСК ЛИЛ - Стелиян Ачков.

Човекът е сериозен и се надявам да се грижи добре за отбора, а аз с кеф ще се оттегля в пенсия.

Човекът е грешил, но е достатъчно зрял, за да си формулира изводите, а както бе посочено тук - всеки трябва да има право на втори шанс.

На него му се е разминал шанса, но пък аз искам да му го дам. Защото когато правата на някого не са спазени аз също се чувствам засегнат - така съм възпитан.

Мълчанието на Админа считам за знак на съгласие :)

#147 Removed user 06.02.2015 19:18
Blue fire balls
424 Posts

Силно се надявам че това не означава Захари да се откажеш. Играта ще загуби много от това.Моето мнение напълно се покрива с твоето (Лил е бъркал многократно но и почти винаги е бил провокиран за това - лошо за него че не може да си сдържа нервите)

#148 FC United 06.02.2015 21:39
FC United
854 Posts
Since 04.06.2007

Захари,ще му се намери отбор на Лил както се намери за Бързи и Яростни,няма смисъл играч като теб да напуска.

#149 Removed user 07.02.2015 13:27
Rattlers
21 Posts

И ЗА ДА НЕ ОСТАНЕТЕ В НЕВИДЕНИЕ,ДЪРЖА СЕРИОЗНО И ОТГОВОРНО ДА ЗАЯВЯ ,ЧЕ АЗ ОПРЕДЕЛЕНО НЕ ЖЕЛАЯ ИГРАТА ДА ЗАГУБИ ИГРАЧ КАТО ЗАХАРИ С КОГОТО СИ ПИЕМ ПИЕНЕТО ВИНАГИ КОГАТО СЪМ В БЪЛГАРИЯ.Захо е интелигентен ,начетен зрял човек за разлика от ашлака който ми затри отбора с перфектно изградената база с цел да обогатява себе си и паразитната си челяд...За това приканвам още веднъж бившето футболно недоразумение СЕГА АДМИН ДА МИ ВЪРНЕ В НОВИЯ ОТБОР В ЛИГА 13-1 базата и 5 те супер таланта които ми открадна заради ченгето ШУМЕН,а на него и кредита му върна и базите му остави.Админчо ти като бивш футболен съдия си свикнал да бъдеш непочтен и корумпиран,сега имаш шанса веднъж за винаги да покажеш че си се разкаял поне веднъж в живота си.Не се спотайвай сега топката е в твоята буренясала градина.

#150 КORECOM 2017 15.02.2015 09:20
КORECOM 2017
1548 Posts
Since 16.06.2009

8) Хайде без драма... никой няма да изчезва... на който му трябвам може да ме намери лесно в другия сървър... просто се опитвам да поправя една несправедливост и дано да успея :) Късмет на всички!(beer)